Palikite užklausą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Edit Template

Aplinkos tvarkymas

“Griovimas365 – aplinkos tvarkymas be rūpesčių – profesionaliai, kokybiškai ir greitai“

Sklypų tvarkymas

Reikalingas aplinkos tvarkymas ?
Viskas, ką turite padaryti – tai susisiekti su mumis nurodytais kontaktais – telefonu, elektroniniu paštu arba palikę užklausos formą. Aptarsime būsimus darbus ir susitarsime dėl Jums patogiausio laiko šiems pradėti.

Griovimas365 komanda vykdo sklypų tvarkymo darbus:

  • Medžių pjovimas.
  • Krūmų rovimas.
  • Kelmų rovimas.
  • Medžių šakų išvežimas.
  • Sklypo pakėlimas.
  • Sklypo išlyginimas.
  • Sklype esamų betoninių ar kitų konstrukcijų panaikinimas.


Po mūsų darbų galima vykdyti kitus vejos formavimo, žemės ūkio, statybos darbus praktiškai iš karto.

Darbų galerija

Mūsų paslaugos

Medžių pjovimas

Profesionaliai atliekame medžių pjovimo darbus, užtikrinant saugumą ir efektyvumą. Mūsų komanda naudoja modernią įrangą, todėl medžiai pašalinami greitai ir tvarkingai. Saugome jūsų turtą ir aplinką, dirbdami pagal aukščiausius standartus.

Krūmų rovimas

Siūlome patikimus krūmų rovimo sprendimus, kurie padės atlaisvinti jūsų sklypą nuo nereikalingų augalų. Mūsų specialistai greitai ir kokybiškai išrovės bet kokio tipo krūmus, paliekant švarų ir paruoštą teritoriją tolimesniems darbams.

 

Kelmų rovimas

Kelmų rovimas – sudėtingas procesas, reikalaujantis specialių žinių ir įrangos. Mūsų patyrusi komanda greitai ir efektyviai pašalins kelmus, kad jūsų sklypas būtų paruoštas naujiems projektams. Užtikriname, kad dirva liktų švari ir lygi.

 

Medžių šakų išvežimas

Pasirūpinsime medžių šakų išvežimu po pjovimo ar genėjimo darbų. Mūsų paslaugos apima ne tik šakų surinkimą, bet ir jų išvežimą, paliekant jūsų teritoriją tvarkingą ir švarią. Patikėkite šį darbą mums ir džiaukitės švaria aplinka.

 

Sklypo pakėlimas

Teikiame profesionalias sklypo pakėlimo paslaugas, kurios padės jūsų teritorijai tapti lygesne ir tinkama statyboms ar kitoms veikloms. Naudojame modernią techniką, užtikrinančią greitą ir kokybišką rezultatą. Sklypo pakėlimas padės išvengti vandens susikaupimo ir pagerins sklypo estetiką.

 

Sklypo išlyginimas

Atliekame sklypo išlyginimo darbus, siekiant paruošti teritoriją statyboms ar kitai veiklai. Mūsų specialistai tiksliai ir kruopščiai išlygins jūsų sklypą, naudojant modernią techniką. Užtikriname, kad rezultatas atitiks jūsų lūkesčius.

 

Sklype esamų betoninių ar kitų konstrukcijų panaikinimas

Pašaliname bet kokias betonines ar kitokias konstrukcijas iš jūsų sklypo. Mūsų komanda profesionaliai ir saugiai atliks darbus, paliekant švarų ir tvarkingą sklypą. Naudojame specializuotą įrangą, kuri leidžia greitai ir efektyviai atlikti bet kokio sudėtingumo darbus.

 

© 2024 griovimas365.lt